Кожна п'ята сім'я в Києві отримує субсидію на ЖКП


Кожна п'ята сім'я в Києві отримує субсидію на ЖКП

Кількість сімей, які отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, станом на жовтень 2016 року збільшилася вдвічі від рівня жовтня 2015 року і склала 20,3% загальної кількості домогосподарств у Києві.

“На сьогоднішній день у нас користуються субсидіями 214,22 тис. домогосподарств, що становить 20,3% загального числа домогосподарств у Києві. В середньому по Україні такий показник становить понад 40%”, — сказав заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Микола Поворозник на прес-брифінгу в понеділок у Києві.

За його даними, середньомісячний розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у Києві в неопалювальний сезон 2016 року становив 452 грн. Така сума з початком опалювального сезону збільшиться практично втричі, зазначив Поворозник.

Водночас заступник голови КМДА додав, що загальна сума отриманих домогосподарствами Києва субсидій на оплату житлово-комунальних послуг з початку 2016 року до 1 жовтня склала 750 млн грн, перевищивши показник 2015 року в п’ять разів.

За словами Поворозника, для всіх столичних домогосподарств, які станом на 1 жовтня 2016 року отримували субсидії, був зроблений автоматичний перерахунок і така можливість продовжена на наступний рік.

Заступник голови КМДА уточнив, що на отримання субсидій можуть розраховувати домогосподарства, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги перевищує 15% їхнього сукупного доходу за місяць. Крім того Поворозник зазначив, що порядок оформлення субсидій максимально спрощено.

“Нам спільно з урядом вдалося максимально скоротити порядок оформлення субсидій. Тепер в районне управління соціального захисту необхідно подати лише два документи — довідку про доходи сім’ї та заяви на нарахування субсидії. Ми активно закликаємо всіх киян оформляти житлову субсидію”, — сказав він.

Поворозник додав, що столична влада продовжує встановлювати будинкові лічильники тепла і на кінець жовтня такими приладами обліку оснащено понад 90% житлових будинків у столиці. На ці цілі в міському бюджеті в 2016 році передбачено 80 млн грн.

Як зазначив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, станом на 31 жовтня через пошкодження і планові ремонти тепломереж у столиці без опалення та гарячого водопостачання залишаються 166 споживачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:КМДА
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування