Курс юаня оновив шестирічний мінімум


Курс юаня оновив шестирічний мінімум

Середній обмінний курс юаня до американського долара оновив шестирічний мінімум після того, як Центробанк Китаю опустив його ще на 0,2%.

Народний банк Китаю в понеділок встановив середній обмінний курс юаня до долара на позначці 6,7690, що на 132 пункти вище фіксингу п’ятниці, коли курс становив 6,7558.
Курс юаня з середини жовтня перебуває на найнижчому рівні з вересня 2010 року і в понеділок знову оновив шестирічний мінімум.

Минулого тижня офіційний представник Державного статистичного бюро Китаю Шен Лайюнь заявив, що недавня девальвація юаня обумовлена зовнішніми факторами і підстав для тривалого знецінення китайської валюти немає.

У серпні 2015 року Народний банк Китаю різко послабив курс юаня до долара (відразу на 3% – з 6,20 до 6,40), що потрясло світові фондові ринки.

Пізніше китайський ЦБ направив зусилля на стабілізацію юаня. Після цього відбулися ще три хвилі ослаблення китайської валюти: взимку 2015-2016 (до 6,55), в липні 2016 роки (до 6,67), третя почалася в жовтні.

Після першої хвилі експерти стверджували, що ЦБ навмисно девальвує юань для стимулювання експорту. Прем’єр Держради Лі Кецян, глава регулятора Чжоу Сяочуань і інші офіційні особи спростовували ці заяви.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua