Бізнес-акселератор Orange Fab Polska займеться підтримкою стартапів в Україні


Бізнес-акселератор Orange Fab Polska займеться підтримкою стартапів в Україні

Польський бізнес-акселератор Orange Fab Polska, організований великою європейською телеком-компанією Orange, анонсує запуск нового сезону програми підтримки стартапів. Цього року в програмі зможуть брати участь також компанії з України, Білорусі, Латвії, Литви та Росії. Заявки приймаються з 10 жовтня до 12 грудня. Фіналісти будуть озвучені в середині лютого 2017 року. Програма триватиме 12 тижнів до весни 2017 року.

В ході програми фіналісти зможуть взяти участь у кількох воркшопах, організованих залежно від специфіки проектів; звернутися за консультаціями до провідних експертів з усього світу, отримати доступ до бази клієнтів Orange Fab’s partners. Також планується кілька пітчинг-сесій (як локального, так і міжнародного рівня) та іншого роду заходів.

Компанія Orange Fab Polska зацікавлена в проектах у таких сферах: B2B сервіси (MDM, кібербезпека), хмарні технології, connected home, high bandwidth disruption, Internet of Things, мобільні платежі та ін.

Найбільш перспективні стартапи зможуть отримати фінансову допомогу до €10 тис. Розглядаються різні варіанти подальшого партнерства між Orange і стартапами, у тому числі капітальні інвестиції в проекти або викуп частки в компаніях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування