Автовиробництво в Україні з початку року впало майже на 40%


Автовиробництво в Україні з початку року впало майже на 40%

Виробництво автотранспортних засобів в Україні у січні – липні цього року порівняно з аналогічним періодом 2015 року скоротилося на 39% – до 2 458 одиниць.

Про це йдеться в повідомленні асоціації “Укравтопром”.

Згідно з даними асоціації, виробництво легкових автомобілів за цей період впало на 34,7% – до 1 903 штук. При цьому виробництво комерційних автомобілів скоротилося щодо торішнього показника на 38,5% – до 483 штук, автобусів – на 77,9%, до 72 штук.

У липні цього року на українських заводах було вироблено 363 автотранспортних засоби, що на 57% менше результату торішнього липня і на 15% менше показника червня цього року.

У загальному обсязі автовиробництва більшість склали легкові автомобілі, виробництво яких відносно червня минулого року зросло на 57% – до 268 штук. При цьому всі автомобілі були випущені на заводі “Єврокар”, а найбільший український виробник легкових автомобілів Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) за минулий місяць не випустив жодного автомобіля.

Липневе виробництво комерційних автомобілів склало 77 штук, що на 2,7% більше, ніж в попередньому місяці, але на 45% менше відносно торішнього липня.

Також за липень було вироблено 18 автобусів, що на 77% менше, ніж в липні минулого року, і втричі більше, ніж у червні.

Нагадаємо, виробництво автотранспортних засобів в Україні в першому півріччі скоротилося на 34% – до 2 095 одиниць.

За даними асоціації “Укравтопром”, виробництво автотранспорту в Україні за підсумками 2015 року скоротилося в 3,5 разу – до 8,2 тисячі авто.

Найбільшими виробниками легкових автомобілів і автобусів в Україні є корпорація “УкрАВТО” (Запорізький автомобілебудівний завод), корпорація “Богдан”, “Єврокар”, корпорація “АІС” (“КрАСЗ”), корпорація “Еталон” (Чернігівський і Бориспільський автозаводи).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування