0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Лондон очолив рейтинг фінансових центрів світу


Лондон очолив рейтинг фінансових центрів світу

Цього року Лондон підтвердив своє звання всесвітнього центру фінансів і посів перше місце в рейтингу «Глобальний індекс фінансових центрів» (GFCI). За столицею Великобританії слідують Нью-Йорк, Сінгапур і Гонконг. Разом ці чотири міста формують тенденції в сфері фінансів.

Положення західноєвропейських центрів фінансів досить невизначене. З 29 міст регіону, представлених в рейтингу, 12 поліпшили свої показники, а 17 – погіршили.

Також падіння рейтингів зафіксовано в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Сім з десяти міст здали позиції. Серед них – Сеул і Сідней. Сінгапур, Токіо і Пекін трохи поліпшили свої позиції.

У Північній Америці помітно розвиток фінансових центрів з США. Навпаки, канадські мегаполіси, які претендують на звання глобального фінансового центру, впали в рейтингу.

Всі міста на Близькому Сході і в Африці, крім Касабланки, впали в рейтингу. Провідним центром в регіоні залишається Дубай, потім Тель-Авів і Абу-Дабі.

Латинська Америка і Карибський басейн різко втрачає позиції в рейтингу. Всі центри в цьому регіоні, за винятком Мехіко, різко погіршили показники.

Рига і Циндао приєдналися до GFCI вперше. Рига (Латвія) зайняла 71-ше місце, а Циндао (Китай) – 79-те.

Східну Європу і Центральну Азію представляють Кіпр, Афіни, Прага, Варшава, Будапешт, Рига, Таллінн, Санкт-Петербург, Москва, Стамбул, Алмати. Українські міста не потрапили в рейтинг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування