В Samsung показали концепт "розумного" лобового скла для мотоциклів (відео)


В Samsung показали концепт "розумного" лобового скла для мотоциклів (відео)

Південнокорейська компанія Samsung працює не тільки над мобільними пристроями і побутовою електронікою, а й над величезним числом інших продуктів. Наприклад, днями виробник представив концепт “розумного” лобового скла для мотоциклів Samsung Smart Windshield.

Суть проекту не нова і полягає в тому, щоб виводити перед водієм різну корисну інформацію, щоб він менше відволікався від дороги. На склі може відображатися карта, вхідні повідомлення, повідомлення про вхідні дзвінки й багато іншого. Для цього використовується смартфон Samsung.

Під лобовим склом встановлений невеликий проектор, який синхронізується зі смартфоном лінійки Galaxy. Прямо з проектованого екрана користувач може відповісти або відхилити вхідний дзвінок, відправити швидку відповідь на вхідне повідомлення або ж скористатися навігацією. Компанія впевнена – це набагато зручніше того, коли водії мотоциклів намагаються використовувати за кермом телефон, навігатори або ж паперові карти.

На жаль, про вихід цього проекту з стадії концепту поки нічого невідомо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Samsung показали концепт "розумного" лобового скла для мотоциклів (відео)» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua