Китайська Anbang запропонувала 14 мільярдів за готельну мережу Starwood


Китайська Anbang запропонувала 14 мільярдів за готельну мережу Starwood

Консорціум на чолі з китайською страховою групою Anbang запропонував за 14 млрд доларів викупити акції готельної мережі Starwood Hotels & Resorts.

Спочатку Anbang призначила суму викупу виходячи з 81 долара за акцію Starwood. Пізніше консорціум поліпшив свою пропозицію до 82,75 долара за акцію, що в сукупності становить близько 14 млрд доларів.

У відповідно до окремої угоди, раніше укладеними компанією Starwood, акціонери Starwood отримають додатково 5,91 долара за одну акцію.

З огляду на це нова пропозиція Anbang означає, що ціна однієї акції складе 88,66 долара. Це значно вище пропозиції Marriott, яка готова заплатити 79,53 долара за акцію.

Компанія Starwood – одна з провідних в світі мережа готелів і власник брендів Westin і Sheraton. Вона володіє майже 1300 об’єктами приблизно в 100 країнах. Загальна чисельність її співробітників – близько 188 тисяч чоловік.

Anbang – одна з найбільших страхових груп в Китаї. За даними самої компанії, сукупні активи Anbang становлять 1,65 трлн юанів (250 млрд доларів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Китайська Anbang запропонувала 14 мільярдів за готельну мережу Starwood» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua