Заможні українці стали активніше обслуговуватися в банках


Заможні українці стали активніше обслуговуватися в банках

З 2012 по 2016 рр. обсяг ринку private banking в Україні зріс на 40%, а кількість клієнтів, що користуються ним – на 18%, повідомила виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова, уточнивши, що у відповідному дослідженні брало участь 10 банків.

“Позитивного зростання вдалося досягти, незважаючи на кризу в країні і втрату Криму”, – зазначила вона.

Нагадаємо, що в розряд private banking фінансисти відносять банківські, інвестиційні та консультативні послуги для заможних фізичних осіб, що дозволяють збільшувати їх статки. За кордоном такий сервіс ще називають wealth management – управління приватними капіталами.

Начальник відділу податкових і юридичних послуг EY Галина Хоменко повідомила, що через введені Нацбанком обмеження, в останні роки значно змінилися можливості щодо надання ряду послуг в рамках private banking.

“Але вони все одно були. Найбільше надавалося кредитних послуг, сервісів з обслуговування поточних і депозитних рахунків. А також валютні послуги”, – сказала Хоменко. Також підвищеним попитом користувалися операції по виведенню грошей за кордон і по оренді депозитних сейфів.

У той же час дослідження EY показало, що близько 33% заможних українців ще не охоплені послугами private banking.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Заможні українці стали активніше обслуговуватися в банках» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua