0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Україна буде експортувати охолоджене м'ясо в Ізраїль


Україна буде експортувати охолоджене м'ясо в Ізраїль

Україна буде експортувати охолоджене м’ясо в Ізраїль, говориться в повідомленні на офіційному сайті Кабінету міністрів з посиланням на міністра аграрної політики і продовольства Олексія Павленка.

“Відтепер українські аграрії зможуть постачати охолоджене м’ясо на ізраїльський ринок. В результаті переговорів з ізраїльською стороною досягнуто домовленостей щодо поставки м’яса яловичини та птиці на ринок Ізраїлю”, – сказав міністр на нараді з питань обговорення стратегічних напрямків розвитку аграрного сектора економіки та проблемних питань розвитку регіонів .

За його словами, переговори про відновлення поставок в Ізраїль з України яєць, припинилися в січні цього року через підозри в зараженні української продукції сальмонелою, пройшли успішно – жодна зі сторін не підтвердила цю підозру.

Павленко зазначив, що українські підприємства готові відновити постачання яєць в Ізраїль вже з наступного тижня. “Зараз питання до ізраїльських санітарам і фітосанітарії, коли вони готові відкрити ринок. Зараз триває робота відповідних служб з обох сторін”, – сказав Павленко.

Міністр також висловив упевненість, що до кінця року Україна зможе укласти з Ізраїлем угоду про Зону вільної торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Мінагрополітики
В Контексті Finance.ua
Опитування