Передбачених в бюджеті 2016 коштів недостатньо для завершення будівництва "Охматдиту", - Зубко


Передбачених в бюджеті 2016 коштів недостатньо для завершення будівництва "Охматдиту", - Зубко

Передбачених в бюджеті коштів не вистачає для завершення будівництва нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” у 2016 році, повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

“Наявних грошей не вистачає, щоб закінчити об’єкт в цьому році. Але я думаю, що якщо діяти послідовно, а не так, як в минулому році, коли було виділено 500 млн грн, а практично використано 10-15 млн грн, якщо всі будуть працювати разом і не буде розбіжностей, ми зрушимо цю справу з місця “, – сказав він в ході інспекції будівництва нового корпусу клініки в четвер.

При цьому Г.Зубко зазначив, що “якщо сьогодні будівельники покажуть прогрес, покажуть, що це може бути розбитий на пускові комплекси, то держава буде шукати додаткові кошти, щоб прискорити цей процес”.

“Держава виділила в 2016 році 393 млн грн. Зараз на прозорому конкурсі призначена людина, яка може взяти на себе відповідальність (за завершення будівництва – ред.). Зараз потрібно визначити пріоритети, зрозуміти, що потрібно зробити в цьому році, і яким чином вибудувати ефективне використання грошей, вивчити можливість запуску окремих приміщень, які вже могли б працювати “, – сказав він.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров’я 1 березня оприлюднило результати конкурсного відбору на посаду керівника держпідприємства “Укрмедпроектбуд”, яке виступає замовником завершення будівництва нового корпусу дитячої лікарні “Охматдит”, відібравши на цю посаду Дмитра Шутовского. У конкурсі, який був оголошений відомством 26 лютого, взяли участь вісім претендентів.

Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі 29 січня 2016 року підписав наказ про звільнення з посади директора ДП “Укрмедпроектбуд” Ірини Коваль в зв’язку з порушенням умов контракту. За інформацією ЗМІ, приводом для звільнення І.Коваль послужила виплата заборгованості держпідприємства компаніям, які виконували будівельні роботи за період з 2011 по 2014 роки в розмірі понад 80,851 млн грн (зокрема, перед ТОВ “Укрпрофмед” – ІФ). МОЗ заблокував ці кошти на рахунку державного підприємства “Укрмедпроектбуд”.
Як повідомлялося, у держбюджеті на 2016 рік на добудову нового корпусу передбачено 395 млн грн.
ДП “Укрмедпроектбуд” – замовник будівництва нового корпусу “Охматдиту” 9 листопада підписав договір на 398,979564 млн грн на виконання генпідрядних будівельних робіт з переможцем тендеру ТОВ “Альтіс-Констракшн” (Київ). Контракт діяв до 25 грудня 2015 року. “Альтіс Констракшн” входить в стротельного “Альтіс Холдинг”.
Будівництво нового сучасного корпусу НДСЛ “Охматдит” зупинилося восени 2013 року через відсутність фінансування. В кінці 2014-го народним депутатам вдалося домогтися того, щоб в держбюджеті на 2015 рік на добудову нового корпусу НДСЛ “Охматдит” було передбачено 500 млн грн. Кабінет міністрів 22 квітня 2015 року затвердив передачу лікувально-діагностичного комплексу лікарні “Охматдит” зі сфери управління Нацагентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 на баланс Міністерства охорони здоров’я.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінрегіонбуд
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua