Goldman залишився найбільшим банком світу за розміром сировинних доходів


Goldman залишився найбільшим банком світу за розміром сировинних доходів

Goldman Sachs Group Inc. залишився в 2015 році найбільшим банком світу за розміром сировинних доходів, повідомляється в огляді британської аналітичної фірми Coalition.

Американський банк другий рік поспіль займає лідируючу позицію серед 12 інвестбанків за обсягом доходу, отриманого від торгівлі сировиною.

Друге місце торік розділили JPMorgan Chase & Co. і Citigroup Inc. Далі в рейтингу йдуть ще два американські банки Bank of America Merrill Lynch і Morgan Stanley, а також французький BNP Paribas SA.

Сукупний дохід банків на сировинних ринках впав у 2015 році на 18% – до $4,6 млрд, що є мінімальним показником більш ніж за десять років, відзначається в огляді. Це приблизно на дві третини менше рекордної виручки, зафіксованої 2008 році.

Coalition включає в розрахунки виручку банків від торгівлі нафтою, газом, електроенергією, металами, вугіллям і сільськогосподарською продукцією.

Сировинний індекс, який розраховує Bloomberg і до якого входять 22 види сировини, обвалився в минулому році на 25%, тобто на рекордну величину з 2008 року. Це було зумовлено, зокрема, сповільненням темпів економічного зростання в Китаї, що викликало скорочення попиту на сировину, а також надлишком поставок у світі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Goldman залишився найбільшим банком світу за розміром сировинних доходів» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua