Програма навчилася знаходити п'яні твіти


Програма навчилася знаходити п'яні твіти

Вчені з університету Рочестера винайшли програму, яка може ідентифікувати п’яних користувачів Twitter. Вона допомагає дізнатися, коли саме людина писала текст в стані алкогольного сп’яніння і де саме вона перебуває.

Для створення алгоритму винахідники аналізували тисячі повідомлень з Нью-Йорка. Вони аналізували, в яких твітах присутні слова про вживання алкоголю і де саме вони відносяться до пияцтва. Зрештою, інформації виявилося достатньо, щоб виявляти, яке саме повідомлення у сервісі мікроблогів написане п’яною людиною.

Зараз програма може з точністю лише 70% знаходити п’яні твіти. Але розробники вдосконалюють алгоритм роботи, і невдовзі отримають всі інструменти для запуску програми точного ідентифікування алкоголіка в соцмережі. Крім того, можна визначити, які саме місця є найпопулярнішими для вживання міцних напоїв.

На цьому вчені з Рочестера зупинятися не планують. Вони взялися за розробку програми, яка точно визначить вік, стать і колір шкіри автора повідомлення. Таким чином, програма зможе по коротенькому тексту надати всю інформацію про людину.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua