Пентагон влітку проведе тестування самокерованих вантажівок


Пентагон влітку проведе тестування самокерованих вантажівок

Цього літа збройні сили США планують провести на автострадах країни тестування технології переміщення самокерованих вантажівок у конвої.

Експеримент дозволить перевірити, як самокеровані машини взаємодіють за допомогою бездротового зв’язку між собою, з цивільними транспортними засобами та автодорожньою інфраструктурою. Вантажні машини, наприклад, відправлятимуть на придорожні транспондери дані про місцезнаходження і швидкість переміщення і отримуватимуть від них у відповідь відомості про закриття дорожніх смуг і обмеження швидкості на даній ділянці автомагістралі.

Тестування пройде в червні на ділянці траси Interstate 69 (I-69) штату Мічиган. У випробуваннях візьмуть участь щонайменше чотири вантажівки.

За словами представника Пентагону Дугласа Халлеакса (Douglas Halleaux), в даний час вантажівками керують водії, але військові планують перевірити можливість використання транспортних засобів у безпілотному режимі. Автономні машини тестувалися в безпілотному режимі і раніше, але не на громадських дорогах. «Ми з особливою увагою ставимося до безпеки наших фахівців і наших «сусідів» на дорозі», — заявив Халлеакс. Він висловив думку, що ці випробування дозволять підвищити довіру громадськості до самокерованого транспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Пентагон влітку проведе тестування самокерованих вантажівок» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua