Офіційний курс на найближчий місяць буде в коридорі 25,5 і 27,3 -27,5 гривень за долар, - прогноз


Офіційний курс на найближчий місяць буде в коридорі 25,5 і 27,3 -27,5 гривень за долар, - прогноз

На даний момент осмислений прогноз про стан курсу валют можна дати приблизно з горизонтом на місяць вперед, не більше. Про це в ході брифінгу заявив Вадим Іосуб, старший аналітик Альпарі.

“Цей прогноз полягає в тому, що збережеться коридор, якщо ми говоримо про офіційний курс НБУ. Коридор 25,5 – знизу, ну а зверху 27,3 – 27,5 гривень за долар “, – заявив він.

На його думку, даний коридор збережеться саме завдяки зусиллям Національного банку, тому що при підході до нижніх меж цього коридору Нацбанк, мабуть, продовжить купувати валюту з ринку. При підході до вернього кордону, Нацбанк буде продовжувати продавати валюту.

“Що ж стосується більш віддаленого прогнозу, наприклад, на кінець року, аналізувати його просто неможливо. Очевидно, що цей прогноз буде залежати від перспектив вирішення урядової кризи “, – припускає Вадим Іосуб.

Він також додав, що від цього буде також залежати наступні кредитні транші МВФ, і якщо вони будуть видаватися – то в якому обсязі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «Офіційний курс на найближчий місяць буде в коридорі 25,5 і 27,3 -27,5 гривень за долар, - прогноз» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua