Avon скоротить 2,5 тис.робочих місць і переносить штаб-квартиру з США до Британії


Avon скоротить 2,5 тис.робочих місць і переносить штаб-квартиру з США до Британії

Американський виробник косметики Avon Products, Inc., що працює на ринку прямих продажів, оголосив про скорочення близько 2,5 тис. робочих місць, або 7% штату, і про перенесення штаб-квартири.

Як говориться в прес-релізі Avon, компанія, заснована близько 130 років тому, збереже реєстрацію в Нью-Йорку, але поступово переведе штаб-квартиру з Великого Яблука в одне з британських міст. У Великобританії Avon працює з 1959 року.

Прес-служба Avon підкреслює, що рішення про переїзд не пов’язане з податковими міркуваннями. Справа в тому, що компанія хоче перенести адміністративні підрозділи ближче до виробничих і іншим департаментам.

Два тижні тому Avon завершила продаж північноамериканського підрозділу фонду прямих інвестицій Cerberus Capital Management в рамках угоди зі складною структурою, яка передбачає грошові вливання в Avon обсягом $ 605 млн.

“Після завершення продажу наші комерційні операції тепер повністю знаходяться за межами США, що дозволяє нам суттєво переглянути модель роботи”, – наводяться в прес-релізі слова CEO Avon Шері Маккой.

За даними The Wall Street Journal, квартальна виручка Avon знижується вже більше чотирьох років поспіль, а акції компанії подешевшали приблизно на 40% за останні 12 місяців.

Avon також оголосила про скорочення витрат на $ 350 млн, включаючи $ 70 млн в 2016 році. Списання, пов’язані зі звільненням працівників, складуть близько $ 60 млн до обліку податків в I кварталі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Avon скоротить 2,5 тис.робочих місць і переносить штаб-квартиру з США до Британії» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua