Абромавічус прогнозує приватизацію ОПЗ до вересня


Абромавічус прогнозує приватизацію ОПЗ до вересня

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус прогнозує приватизацію великого виробника аміаку і карбаміду Одеського припортового заводу до вересня.

Про це він сказав журналістам.

“Важливо провести професійну і прозору приватизацію. Випробуванням такої прозорої і успішної приватизації буде ОПЗ, продаж якого очікується влітку”, – сказав він.

Як відомо, 28 січня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, необхідний для старту приватизації.

Раніше, під час форуму в Давосі міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус заявив, що Одеський припортовий завод стане першим підприємством, яке буде продано іноземним інвесторам.

Як повідомлялося, уряд України в кінці вересня затвердив перелік об’єктів, приватизація яких здійснюється із залученням радників.

До нього увійшли 78,29% акцій “Центренерго”, 99,567% “Одеського припортового заводу” (ОПЗ) і 99,995% “Сумихімпром”, а також пакети акцій “Харківобленерго” (65,001%), “Запоріжжяобленерго” (60,248%), “Миколаївобленерго”(70%),“Хмельницькобленерго”(70,009%) і “Тернопільобленерго” (50,999%) і держпідприємство “Дніпропетровський науково-виробничий комплекс “Електровозобудування”.

2014 рік ОПЗ (99,567% належить державі), згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, закінчив зі збитком 270,473 млн гривень.

Завод спеціалізується на виробництві аміаку і карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування