Абромавичус допускає повернення в уряд


Абромавичус допускає повернення в уряд

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, який подав у відставку 3 лютого, не виключає свого повернення в уряд за умови, що главою уряду України стане нова людина.

Про це Абромавичус сказав в ході 12 міжнародної конференції Dragon Capital.

«У мене була хороша робота. Гарний досвід. Ми найняли 250 нових людей, у нас було багато нових людей у багатьох проектах. Я не зустрів жодної людини, якій би не подобалося те, що вона робить, – сказав Абромавичус. – Звичайно, багато що залишилося недоробленим, і було б дуже цікаво продовжити роботу. Але я вже спалив достатньо мостів. Хоча, треба визнати, чудеса трапляються, все може бути».

При цьому Абромавичус підкреслив, що реформи в Україні можуть тривати тільки за однієї умови – зміну голови уряду. Абромавичус не назвав кандидатуру найбільш прийнятного, на його думку, прем’єра, однак зазначив, що характеристикам, яким відповідав би новий прем’єр, на поточний момент відповідає міністр фінансів Наталія Яресько.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування