Найважливіші цифри і цитати середи, 9 березня


Найважливіші цифри і цитати середи, 9 березня

Найважливіші цифри і цитати середи, 9 березня:

  • Середня зарплата в січні 2016 року стала на $40 менше ніж в аналогічний період 2009 року.
  • Виробництво авто в Україні в січні-лютому поточного року в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року скоротилося на 4% -proizvodstvo-avto
  • Credit Suisse прогнозує зростання цін на нафту до 50 доларов до травня
  • Запаси газу в ПСГ України з початку опалювального сезону скоротилися на 7,4 млрд куб. м

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк про вихід з урядової кризи

“Я передбачаю три варіанти виходу з кризи. Перший варіант – це той, який пропонувався мною – відновити діяльність коаліції, доформувати склад Кабінету міністрів і рухатися далі шляхом реформ, оскільки альтернатив цьому не існує. Другий варіант – це коли президент України і фракція БПП бере на себе відповідальність за формування нового Кабінету міністрів, нової програми і коаліції, і презентує її народу України. Третій варіант, який є самим неприйнятним – дострокові вибори “.

Президент Інституту реформ і розвитку Києва Олександр Вовченко про створення та роботу ОСББ в Україні

“Питання обслуговування будинку керуюча компанія буде вирішувати без участі мешканців. Вони не зацікавлені в тому, щоб знизити витрати мешканців на обслуговування будинку. Якщо такий варіант людей не влаштовує, і вони хочуть самі стежити за якістю надання компослуг – нехай об’єднуються в ОСББ. Тоді вони самі приймають рішення про ремонт комунікацій або благоустрій. І самі зможуть найняти підрядників”.

Заступник директора НТЦ “Психея” Геннадій Рябцев про ціни на бензин в Україні

“Зараз ринок схожий на стиснуту пружину: за економічно обґрунтованою формулою Міненерговугілля, роздрібна ціна літра палива сьогодні повинна бути на 1,5 гривні вище, ніж вона є. Це не нинішні середні 19,42 грн/л А-95 і 16,2 грн/л дизпалива, а майже 20 грн/л і 17,7 грн/л.”

Перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон про зростаючі ризики економічного краху в світі

“Світовим політикам необхідно вжити термінових заходів у відповідь на уповільнення економічного зростання і нові загрози, створювані коливаннями сировинних і фінансових ринків. Зараз час рішуче підтримати економічну активність і забезпечити більш стійке положення світової економіки”.

Міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко про приватизацію великих аграрних підприємств України

“Мінагрополітики готове передати до Фонду держмайна 429 суб’єктів господарювання. В результаті роздержавлення підприємств галузі більше 100 000 осіб отримають землю через паї. Вони чекали цього більше 20 років”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування