50% міжнародних грошових переказів відправляють жінки


50% міжнародних грошових переказів відправляють жінки

Western Union опублікував цікаву інформацію про вплив жінок на обсяги міжнародних грошових переказів. Згідно з цими даними, половину всіх грошових переказів в світі здійснюють жінки. Більшість з них – мігранти.

«Міжнародний жіночий день – це хороший привід згадати про досягнення жінок, які їдуть за кордон, але продовжують підтримувати свої сім’ї, будучи агентами економічних змін для тих країн, вихідцями з яких вони є», – сказав Хікмет Ерсек, президент і виконавчий директор Western Union .

У 2016 році ця тенденція повинна зберегтися. За прогнозами Western Union, до кінця року жінки переведуть до інших держав близько $ 300,6 млрд. Більше 75% цих грошових переказів надійдуть в країни, що розвиваються.

Жінки переводять гроші за кордон нарівні з чоловіками. Однак між ними все ж є кілька суттєвих відмінностей: жінки пересилають за кордон більший відсоток від свого доходу, ніж чоловіки; більше жінок має вищу освіту; загальний рівень зайнятості серед жінок нижче, ніж серед чоловіків. Такі тенденції спостерігаються не тільки в країнах, що розвиваються.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування