У Франції почалося офіційне розслідування проти Volkswagen


У Франції почалося офіційне розслідування проти Volkswagen

Прокуратура Парижа розпочала формальне розслідування відносно Volkswagen і маніпуляціями з датчиками складу вихлопів в автомобілях з дизельними двигунами.

Розслідування ведеться за статтею про шахрайство з обтяжуючими обставинами, покарання за якою передбачає до п’яти років позбавлення волі і штраф до 600 000 євро.

Попереднє розслідування почалося в 2015 році. 8 березня представник прокуратури Наталі Омобоно заявила, що встановлено, що махінації з програмним забезпеченням датчиків екологічності були навмисними.

У Німеччині розслідування дізельгейта розширилося, і тепер слідчі перевіряють не шістьох, а 17 співробітників VW.

Автовиробник заявив, що допомагає слідству. Компанія проводить і власне розслідування того, що сталося. Гендиректор VW Маттіас Мюллер попередив співробітників, що дізельгейт завдав “значної і болісної” шкоди репутації компанії і серйозно похитнув її фінансове становище. За оцінками аналітиків, скандал може коштувати компанії до $ 50 млрд з урахуванням всіх штрафів, позовів, компенсацій та інших витрат, пише Financial Times. У вересні 2015 р VW повідомив, що датчики з фальсифікують ПО були встановлені приблизно на 11 млн дизельних машин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування