За відмову від розшифровки даних у Франції будуть саджати у в'язницю


За відмову від розшифровки даних у Франції будуть саджати у в'язницю

Французькі парламентарії вирішили посилити покарання компаній і керівників за відмову від розшифровки персональних даних на вимогу правоохоронних органів, які ведуть розслідування. Невиконання вимог слідчих загрожує великими штрафами для підприємств і тюремними вироками для співробітників.

Рішення прийнято на тлі судового розгляду між ФБР і Apple, яка відмовилася розблокувати смартфон загиблого терориста з Сан-Бернардіно.

Французькі депутати проголосували за внесення поправки в закон, згідно з якою компанії за відмову розшифрувати дані загрожує штраф в розмірі до € 350 000, а керівникам вищої ланки – тюремне ув’язнення терміном до 5 років. Керівники телекомунікаційних компаній зіткнуться з меншими штрафами, а також можуть отримати покарання до двох років тюремного ув’язнення за відмову співпрацювати з владою. Рішучість депутатів пояснюється просто – ніщо не повинно перешкоджати боротьбі з тероризмом.

Минуле голосування зовсім не означає, що отримали схвалення депутатів поправки незабаром вступлять в силу. Цей законопроект буде представлений 8 березня на голосування в Національних зборах, після чого його відправлять у верхню палату для роздільного голосування. Крім того, для вступу закону в силу його повинен підписати президент країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування