У Qiwi і раніше розраховують на реалізацію проекту Бітрубль


У Qiwi і раніше розраховують на реалізацію проекту Бітрубль

Російська платіжна система Qiwi і раніше сподівається на успішну реалізацію планів по запуску власної криптовалюти під назвою Бітрубль.

Про це заявив керівник з розвитку зовнішнього проектного середовища компанії Костянтин Кольцов. Він також дав зрозуміти, що дискусії з регуляторами стають більш предметними, хоча і визнав, що в цілому ситуація з додатками, заснованими на блокчейні, залишається в Росії невизначеною.

«Проект Бітрубль може бути ефективним на нашому ринку, проте як і раніше присутні розбіжності в технологічних і регулятивних питаннях», – розповів Кольцов.

За його словами, регулятори вже краще знайомі з технологією блокчейн, проте самі переговори ведуться все ж повільно. Проте, Qiwi вже презентувала проект Центробанку Росії, а також законодавцям в Держдумі.

Костянтин Кольцов також зазначив, що в ході дискусій регулятори неодноразово піднімали питання про необхідність кращої ідентифікації користувачів в екосистемі блокчейна. На його думку, це вказує на триваюче сприйняття біткоіна як анонімної, а не псевдонімної валюти. Тому Qiwi прагне до того, щоб допомогти якомога більшій кількості російських організацій краще познайомитися з технологією.

Нагадаємо, що про плани по створенню власної криптовалюти в Qiwi заявили в вересні 2015 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування