Google запатентував книгу з доповненою реальністю


Google запатентував книгу з доповненою реальністю

Компанія Google запатентувала пристрій, зовні схожий на гамбургер і такий, що робить інтерактивною звичайну паперову книгу.

Про це пише naked-science.

Книги з доповненою реальністю, що дозволяє оживати історіям на сторінках, вже перестали бути новинкою на ринку. Однак для створення “живої” книги потрібно гаджет. Наприклад, в розробці BooksARalive в процесі беруть участь паперова книга і планшет.

Додатки сканують будь-яку ілюстрацію книги і за допомогою гаджетів передають додатковий контент: об’ємне зображення, тривимірну анімацію або звук.

Як пояснює TechXplore, нова технологія Google, яка перетворює реальну книгу в віртуальну розвагу, обійдеться без смартфонів і планшетів. Їх функції виконає прилад, що зовні нагадує гамбургер.

Він розміщується між сторінками звичайної книги і в процесі читання “оживляє” зображення в ній і доповнює їх новими деталями, реагуючи на маніпуляції читає.

Нагадаємо, схожу технологію в минулому році запатентувала корпорація Microsoft. Йдеться про електронну книгу з функцією голосового відтворення тексту і інтерактивними картинками. Тобто така e-book буде сама читати вашій дитині казки на ніч, а при проголошенні фрази: “… І тут з’явився дракон” – в ній буде оживати анімована картинка з цим самим драконом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування