В ДФС рапортують: "Експеримент" на митницях зібрав майже мільярд (інфографіка)


В ДФС рапортують: "Експеримент" на митницях зібрав майже мільярд (інфографіка)

Сума за перевиконання плану надходжень митних платежів, що спрямовуються на розвиток інфраструктури регіонів за весь період експерименту (вересень 2015 – лютий 2016) становить 954,7 млн гривень.

Про це 8 березня повідомили в Державній фіскальній службі.

За даними ДФС, експеримент, коли 50% коштів, отриманих від перевиконання плану надходжень митних платежів, спрямовуються на розвиток інфраструктури регіону, показав дуже позитивні результати.

Як відомо, за умовами експерименту було визначено 4 експериментальні області – Волинська, Чернівецька, Львівська та Одеська.

“У минулому році за рахунок перевиконання індикативних показників митницями Волинської (на 104,2 млн гривень), Чернівецькій (на 129,9 млн гривень) і Львівській (на 312,3 млн гривень) – відповідні регіони отримали більше 546 млн гривень на розвиток інфраструктури . Це дозволило почати, а у Львівській області навіть повністю реалізувати, реконструкцію місцевої дорожньої інфраструктури “, – додали у фіскальній службі.

У 2016 році до експерименту приєднався Київ.

“У лютому Київська обласна митниця перевиконала індикативи на 600 млн гривень (123,4%). Це забезпечило рекордне перерахування митних зборів до Держбюджету на загальну суму 3,22 млрд гривень”, – заявили в ДФС.

“У лютому 2016 року митниці продовжують перевиконання: Київська – на 340,6 млн гривень, Волинська – на 121,6 млн гривень, Львівська – на 96,7 млн гривень, Одеська – на 60,2 млн гривень, Чернівецька – на 45, 2 млн гривень. у цілому за січень-лютий на розвиток соціальної сфери спрямовано 408,3 млн гривень “, – зазначили в ДФС.

Як відомо, раніше глава уряду Арсеній Яценюк заявив, що Одеська область не показала ефективності в експерименті по напрямку надпланових надходжень на митниці на будівництво і ремонт доріг.

“В минулому році Львівська область додатково отримала на ремонт і будівництво доріг 312 млн гривень, Чернівецька – 129 млн, Волинська – 104. Одеська область не показала ефективності в цьому експерименті”, – зазначив Яценюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування