Перший танкер з іранською нафтою прибув у Європу


Перший танкер з іранською нафтою прибув у Європу

Танкер Monte Toledo з 1 млн барелів іранської нафти прибув у неділю в Європу після 17 днів шляху, повідомляє Bloomberg.

За даними агентства, 275-метровий танкер почав розвантаження доставленої нафти на нафтопереробний завод іспанської компанії Cia Espanola de Petroleos, поруч з портом Альхесирас на півдні Іспанії. До середини дня танкер перекачав на берег приблизно п’яту частину свого вантажу.

За даними агентства, в цьому місяці завод Cia Espanola de Petroleos очікує прибуття приблизно ще восьми суден з іранською нафтою.
Bloomberg зазначає, що прибуття танкера Monte Toledo в Європу свідчить про повернення Ірану на європейський ринок нафти.

З посиланням на попередні дані женевської компанії Petro-Logistics SA агентство зазначає, що в цілому Іран експортував в лютому близько 1,4 млн барелів нафти на день, що вище на 350 тис. барелів на день від середнього рівня 2015 року.

Іран отримав можливість продавати нафту європейським споживачам з середини січня, після зняття міжнародних санкцій. Раніше іранський міністр нафти Биджан Занганех говорив, що відразу після зняття санкцій Іран готовий поставляти на світовий ринок додаткові 500 тис. барелів на добу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування