Яценюк розкритикував одеську митницю


Яценюк розкритикував одеську митницю

Одеська митниця під час експерименту зі спрямуванням частини зароблених митницями коштів на будівництво місцевих доріг не показала результатів, але цього року ситуація покращилася, заявляє прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Минулого року Львівська область отримала додатково 321 млн грн, Чернівецька – 129 млн грн, Волинська – 104 млн грн. На жаль, Одеська область не показала ефективність в цьому експерименті. Вже в поточному році ситуація покращилася», – сказав А. Яценюк в ефірі програми «10 хвилин з прем’єр-міністром».

Він нагадав, що для фінансування будівництва доріг було запроваджено експеримент: доходи на митницях поділися навпіл: 50 відсотків йшли в центральний бюджет, а 50% – у місцеві бюджети безпосередньо на будівництво доріг. За словами прем’єра, в результаті цього експерименту близько 1 млрд грн залишається в областях на фінансування будівництва та відновлення доріг.
Крім того, загальний обсяг фінансування будівництва доріг у поточному році становитиме близько 14 млрд гривень на дороги. «Ми плануємо відремонтувати та побудувати 1700 км доріг», – сказав Яценюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування