Україна і ЄС знайшли компроміс щодо закону про електронне декларування


Україна і ЄС знайшли компроміс щодо закону про електронне декларування

Представники Європейського Союзу разом з українськими політиками досягли компромісу щодо прийняття законів, необхідних для візової лібералізації України з ЄС. Про це заявив прес-секретар Представництва ЄС в Україні Давид Стулик, повідомляє «Громадське».

«Я можу розкрити маленький секрет, що наші юристи, наші експерти розробили на цьому тижні з українськими колегами компромісні рішення цих спірних питань електронного декларування, щодо списку близьких родичів, по базі, від якої чиновники повинні будуть давати ці декларації. Тож цей компроміс є більш або менш готовий, побачимо що буде в парламенті», – сказав Стулик.

За його словами, в ЄС також повідомили, коли зможуть вважати виконаними умови, які необхідні для лібералізації відносин з Україною. «Наші експерти сказали, умови і параметри цього рішення або закону будуть нас влаштовувати, і коли ми зможемо їх вважати виконаними», – зазначив він.

25 лютого Порошенко підписав закони, необхідні для отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом. Але на даний момент ще тривають консультації з ЄК з приводу скандального закону про електронне декларування.

Раніше стало відомо, що для скасування віз для українців влітку 2016 року Україна повинна в найближчі тижні «поправити закон про декларування, повернувши кримінальну відповідальність за неправду в декларації вже з цього року, а також довибрати трьох членів НАПК».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
В Контексті Finance.ua
Опитування