Американці побудують 24-моторний гібридний безпілотник (відео)


Американці побудують 24-моторний гібридний безпілотник (відео)

Американська компанія Aurora Flight Sciences отримала контракт агентства передових оборонних дослідницьких проектів Пентагону на розробку і виробництво прототипу нового гібридного безпілотного літального апарату. Апарат отримає 24 вентилятори, приведені 24 електромоторами. Новий апарат зможе виконувати вертикальні зліт і посадку.

Про це повідомляє Flightglobal.

Сума угоди з Aurora Flight Sciences склала $89,4 млн. Контрактом передбачено початок демонстраційних польотів нового безпілотника в 2018 році. Безпілотник отримав назву LightningStrike. Згідно з проектом, на апарат встановлять один турбований двигун Rolls-Royce AE1107C, який буде приводити генератор.

Від генератора отримуватимуть живлення 24 електровентилятори: 18 розмістять в крилі по 9 у лівій і правій консолях, а решту 6 — в передньому горизонтальному оперенні, по 3 з обох сторін. Апарат виконають за зміненою схемою конвертоплана: і горизонтальне оперення, і крило зможуть обертатися на 90 градусів.

LightningStrike зможе розвивати швидкість до 400 вузлів (741 км / год). Маса корисного навантаження апарата становитиме 40 відсотків від його максимальної злітної маси, яка складе від 4,5 до 5,4 т.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування