Вкладникам банку "Фінансова ініціатива" з сьогоднішнього дня призупинять виплати


Вкладникам банку "Фінансова ініціатива" з сьогоднішнього дня призупинять виплати

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб тимчасово, з 4 до 17 березня 2016 року, призупинить виплати вкладникам неплатоспроможного банку «Фінансова ініціатива».

Як повідомляється на сайті фонду, припинення виплат обумовлено необхідністю додаткового включення в базу даних вкладників банку інформації про вкладників, виплати яким були обмежені.

Фонд обіцяє відновити виплати 17 березня 2016 року.

Нагадаємо, НБУ 23 червня 2015 року прийняв рішення про віднесення до категорії неплатоспроможних банку «Фінансова ініціатива», що належить власнику підприємства, що ліквідується «VAB Банку» Олегу Бахматюку.

Господарський суд Києва заборонив Фонду гарантування вкладів фізичних осіб пропонувати Національному банку України ліквідувати неплатоспроможний банк «Фінансова ініціатива».

Фонд має намір оскаржити рішення суду за позовом компанії Perusta Constructions Ltd, що забороняє ліквідацію банку «Фінансова ініціатива», а також готує заперечення проти самого позову компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua