Фінляндія хоче збільшити частку відновлюваних джерел енергії до більш ніж 50% в 2020-і рр.


Фінляндія хоче збільшити частку відновлюваних джерел енергії до більш ніж 50% в 2020-і рр.

Фінляндія хоче протягом наступного десятиліття збільшити свою частку поновлюваних джерел енергії в загальній структурі енергоспоживання до більш ніж 50%, оголосило міністерство праці та економіки країни.

Для підтримки сталого розвитку в сфері енергетики уряд Фінляндії виділить 80 млн євро в 2017-2018 роках на проекти використання біологічного палива і нових енергетичних технологій, щоб забезпечити досягнення поставлених кліматичних цілей до 2030 року.

Програма допомоги в першу чергу пов’язана з ключовим проектом “біоекономіка і чисті технології”.

Як очікується, використання поновлюваних джерел енергії збільшиться в Фінляндії настільки, що їх частка протягом 2020 х років перевищить 50%, а самозабезпеченість електроенергією – 55%. Частка відновлюваного транспортного палива також до 2030 року збільшиться до 40%, в результаті чого Фінляндія перестане використовувати вугілля для вироблення електроенергії і протягом 2020 х років наполовину зменшить імпорт нафти для внутрішніх потреб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування