Просунуті мікрофони стануть новим трендом у світі смартфонів


Просунуті мікрофони стануть новим трендом у світі смартфонів

Сучасні смартфони вміють записувати високоякісне відео у форматі 4K, видаючи досить гарну картинку, але коли мова заходить про звук, то тут проблеми помітні навіть у флагманських пристроїв з парою-трійкою мікрофонів.

Фільтрація зовнішніх шумів і слабкі мікрофони часто псують отриманий звук. Це ж можна сказати і про якість зв’язку при розмові. Як повідомляє EETimes, вже в другій половині цього року на ринку почнуть з’являтися смартфони з високою якістю передачі голосу при розмові і звуків під час запису відео.

На MWC 2016 топ-менеджер німецької компанії Infineon Technologies і генеральний директор стартапу Веспер заявили про готовність масового виробництва МЕМС-мікрофонів нового покоління. Infineon Technologies буде постачати вироби гонконгської компанії AAC Technologies, яка є основним постачальників мікрофонів для всіх поколінь iPhone і пристроїв інших компаній.

Компанія Infineon розробила новий тип МЕМС-мікрофонів, які пропонують рівень максимального звукового тиску (SPL) приблизно на 10 дБ вище, ніж кращі мікрофони, доступні на ринку. Вони використовують рішення з подвійною задньою пластиною, яка забезпечує не тільки співвідношення сигналу до шуму 66 дБ, але і збільшує точку перевантаження до 135 дБ, коли відбувається помітне спотворення звуку. Інженери Infineon суттєво покращили технологію виробництва мікрофонів з диференціальним виходом, що дозволяє забути про спотворення сигналу навіть при високих рівнях звукового тиску.

Стартап Веспер пропонує п’єзоелектричні рішення, які роблять МЕМС-мікрофони водонепроникними, ударостійкими та захищеними від пилу. В сучасних смартфонах пил може забиватися в мікрофонах, що істотно погіршує якість звуку. За статистикою, погана робота мікрофонів є другою за величиною проблемою у користувачів смартфонів після розбитих екранів.

Варто очікувати, що нові iPhone і інші смартфони другої половини цього року вже будуть поставлятися з удосконаленими мікрофонами від Infineon і Веспер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування