Adidas скоротив збиток у IV кварталі на тлі зростання виручки


Adidas скоротив збиток у IV кварталі на тлі зростання виручки

Німецький Adidas AG, другий за величиною в світі виробник спортивних товарів, скоротив чистий збиток в четвертому кварталі 2015 року на тлі збільшення виручки.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий збиток у жовтні-грудні склав 44 млн євро проти 140 млн євро за аналогічний період роком раніше.

Виручка збільшилася на 12% і досягла 4,2 млрд євро. Продажі підвищилися у всіх регіонах світу, за винятком Росії, при цьому в Північній Америці показник зріс на 8%.

Основними негативними факторами для компанії стало зниження курсів деяких валют, включаючи російський рубль і валюти деяких латиноамериканських країн.

За підсумками всього 2015 року Adidas підвищила чистий прибуток на 29%, до 634 млн євро, при виручці в розмірі 17 млрд євро.

Adidas прогнозує в поточному році підвищення чистого прибутку від триваючих операцій на 10-12%.

Також компанія збільшила розмір дивідендних виплат на 6,7%, до 1,6 євро на акцію.

Adidas AG раніше оголосила про те, що Каспер Рорстед з Henkel AG стане її новим головним виконавчим директором замість Герберта Хайнера, який керує компанією з 2001 року. Планується, що 1 серпня К. Рорстед увійде до складу ради директорів Adidas і очолить компанію два місяці.

Капіталізація Adidas оцінюється в 21,1 млрд євро ($22,9 млрд), тоді як ринкова вартість її основного конкурента, американської Nike Inc., перевищує $107 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування