148 млн людей використовуватимуть NFC-платежі до кінця року


148 млн людей використовуватимуть NFC-платежі до кінця року

Дослідження Juniper Research «Безконтактні платежі: мобільні телефони, портативні пристрої та платіжні картки з підтримкою NFC. Прогноз на 2016-2020 роки» показало, що найчастіше безконтактними мобільними платежами користуються власники смартфонів Apple і Samsung. Саме завдяки їхній активності в 2016 році кількість користувачів NFC-платежів досягне 148 млн.

Близько 70% нових клієнтів складуть власники пристроїв останніх моделей iPhone і Samsung.

За даними дослідження, на розвиток індустрії мобільних платежів позитивно вплинув вихід мобільних платіжних сервісів Apple Pay і Samsung Pay на кілька ключових ринків. Для прикладу в звіті розглядають презентацію Apple Pay на китайському ринку, де за першу добу в системі було зареєстровано понад 30 млн акаунтів.

Головним драйвером розвитку мобільних платежів в США стануть смартфони з підтримкою технології NFC. Оскільки платіжна інфраструктура Америки вже дозволяє використовувати такі пристрої для здійснення транзакцій. Практично кожен п’ятий POS-термінал в США підтримує безконтактну технологію.

Відмінною рисою цих двох мобільних гаманців є зберігання платіжної інформації всередині телефону в так званому елементі безпеки. Крім цих двох систем, користуватимуться успіхом гаманці на базі технології HCE. Дані про транзакції в таких гаманцях зберігаються в хмарі. Найчастіше до таких рішень вдаються фінансові установи, наприклад, британський Barclays.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування