Фонд держмайна цього року планує продати 450 об'єктів


Фонд держмайна цього року планує продати 450 об'єктів

Фонд державного майна України (ФДМУ) в поточному році планує виставити на приватизацію 450 об’єктів державної власності, з яких 20 є великими підприємствами, 50 – середні компанії, 380 – об’єкти малої приватизації, повідомила прес-служба фонду.

«ФДМУ буде використовувати всі можливі способи продажу: аукціони з умовами і без умов на підвищення ціни і голландського типу (аукціон за принципом зниження ціни – ред.), продажі на фондовій біржі», – зазначила прес-служба.

Нагадаємо, згідно з Бюджетним кодексом, від приватизації у 2016 році фонд планує направити у бюджет 17,1 млрд грн.

Головним об’єктом для приватизації в цьому році є 99,6% держпакет акцій Одеського припортового заводу, конкурс з продажу якого має розпочатися 30 червня. Від його приватизації фонд планує виручити не менше 500 млн дол.

Крім того, Фонд держмайна має намір у червні виставити на приватизацію 70% «Хмельницькобленерго», 70% «Миколаївобленерго», 65% «Харківобленерго», 50,9% «Тернопільобленерго» і 99,9% Дніпродзержинської ТЕЦ.

Також у травні на фондових біржах ФДМУ планує виставити на продаж 25-відсоткові пакети акцій «Донбасенерго», «Сумиобленерго», «Одесаобленерго»; у червні – «ДТЕК Західенерго», «ДТЕК Дніпроенерго», «Дніпрообленерго» і «Київенерго»; у жовтні – «ДТЕК Донбасобленерго». У липні ФДМУ має намір продати на фондовій біржі 46% акцій «Черкасиобленерго».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування