Робота вдома: 21% українських компаній наймають віддалених співробітників


Робота вдома: 21% українських компаній наймають віддалених співробітників

Дистанційну зайнятість активно використовує 21% компаній в Україні.

Про це сказала старший менеджер відділу досліджень ринків b2b і стратегічних досліджень GfK Ukraine Анастасія Шуренкова, передає “Обозреватель” з посиланням на “Четверту владу”.

Найбільше такий вид працевлаштування використовують в Києві — 33%. На другому місці Західна Україна — 21%, третє місце зайняли південні області — 18%. Північні і східні регіони використовують дистанційну зайнятість по мінімуму. Якщо говорити про формат підприємств, то співробітників у дистанційному форматі наймають 37% мікро-підприємств, 29% — середніх підприємств і 25% — малих.

80% з тих, хто не пробував використовувати таку зайнятість, відзначають, що у них немає необхідності працювати поза офісом.

В рамках дослідження було опитано 1035 підприємств дрібного і крупного бізнесу. 54% респондентів — керівники або власники компаній. З усіх опитаних підприємств у різних галузях в 221-му заявили, що у них є дистанційні працівники.

Нагадаємо, Україна є найпривабливішим європейським ринком для найму фрілансерів і четвертим ринком у світі за обсягами їхнього заробітку. При цьому найбільш затребуваними технічними навичками є веб-розробка, розробка мобільних додатків і програмного забезпечення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування