Національне антикорупційне бюро має намір закупити автомобілів майже на 27 млн грн


Національне антикорупційне бюро має намір закупити автомобілів майже на 27 млн грн

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило низку тендерів на закупівлю до кінця поточного року загалом 41 од. легкових і комерційних спецавтомобілів декількох марок.

Згідно з оголошенням на порталі держзакупівель, в рамках одного з тендерів планується закупити 14 од. передньопривідних кросоверів Renault Duster (або еквівалент) з турбодизелем об’ємом 1400-2000 куб. см екологічного класу не нижче Євро-5, а також 10 од. Renault Dokker з турбодизелем об’ємом 1400-1600 куб. см.

Очікувана вартість закупівлі – 11,18 млн грн. Термін поставки – не більше місяця з дня укладення договору.

В рамках ще одного тендеру НАБУ до кінця року має намір закупити 11 спецавтомобілів Ford (або еквіваленти, очікувана вартість закупівлі – 11,17 млн грн).

У тому числі три повнопривідні Ford Transit Kombi з турбодизелем робочим об’ємом від 1940 до 2300 куб. см (термін поставки – не більше 90 днів з дня укладення договору), три Ford Custom Kombi (90 днів), два 9-місних авто Ford Tourneo Custom (30 днів), два Ford Connect Tourneo і два Ford Mondeo (в кузові седан або ліфтбек) з турбованим дизельним двигуном об’ємом 1920-220 куб. см.

Крім того, другий лот в цьому тендері – один Ford Kuga або Volkswagen Tiguan (або еквівалент).

Розкриття тендерних пропозицій за двома тендерами намічено на 11 квітня.

НАБУ також оголосило ще три тендери на закупівлю трьох автомобілів Mazda 6 (очікувана вартість – 2,08 млн грн), двох авто Skoda A7 з турбірованими бензиновими двигунами об’ємом 1700 -2100 куб. см (1,48 млн грн) і одного кросовера Hyundai Santa Fe з дизельним двигуном (1 млн грн).

Розкриття пропозицій з цих тендерів заплановано на 30 березня.

Всі автомобілі мають бути випущені не раніше 2015 року, і обладнані сигнально-гучномовним пристроєм і сейфом для тимчасового зберігання зброї, боєприпасів та документів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
В Контексті Finance.ua
Опитування