Світові продажі автомобілів будуть стабільними в 2016 р., знизяться в 2017 р., - Агентство Moody's


Світові продажі автомобілів будуть стабільними в 2016 р., знизяться в 2017 р., - Агентство Moody's

Світові автовиробники зафіксують стабільні обсяги продажів автомобілів у 2016 році, однак наступного року світовий авторинок очікує скорочення, прогнозує міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service.

Однією з причин очікуваного зниження продажів Moody’s називає закінчення терміну дії податкових пільг на купівлю автомобілів у Китаї в кінці 2016 року.

“Наш прогноз для світових автовиробників передбачає стабільність в 2016 році, що в основному пов’язано з нашими очікуваннями щодо продажів автомобілів в Китаї і таких невеликих європейських країнах, як Іспанія”, – заявила віце-президент Moody’s Ясміна Сергіні.

У США Moody’s прогнозує різке сповільнення зростання обсягів збуту – з 5,8% у 2015 році до 0,9% у 2016 році. У 2017 році американський авторинок, ймовірно, покаже нульове зростання.

“Японські продажі автомобілів, ймовірно, посилять підйом перед запланованим на квітень 2017 року подвоєнням податку з продажів до 10%, що, ймовірно, призведе до зростання продажів у штучному вираженні на 1,8% в 2017 році після 0,3% у 2016 році”, – зазначає старший аналітик і віце-президент Moody’s Мотокі Янасе.

У Китаї очікується зростання авторинку на 6,5% в 2016 році завдяки зниженню податку на купівлю автомобілів з двигунами не більше 1,6 л з 10% до 5% і стимулюючій грошово-кредитній політиці. Однак у наступному році підвищення, ймовірно, сповільниться до 2,5%.

Попит на автомобілі у Західній Європі, ймовірно, залишиться досить сильним обидва роки: Moody’s передбачає зростання продажів на 4,7% в 2016 році і на 3,1% в 2017 році.

Росія, Бразилія і Аргентина через економічні труднощі, ймовірно, зіткнуться зі скороченням продажів автомобілів. Прогнозованість показників на 2017 рік значно ускладнена через велику непевність, зазначає Moody’s.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування