До 2025 року електрокари обійдуть за вартістю володіння традиційні автомобілі


До 2025 року електрокари обійдуть за вартістю володіння традиційні автомобілі

Дослідження, проведене аналітиками Bloomberg New Energy Finance, показало, що до 2040 року приблизно чверть всіх транспортних засобів на світових дорогах будуть електромобілями.

За оцінками, в 2015-му було реалізовано приблизно 462 тис. електричних автомобілів різного типу. Це на 60% більше в порівнянні з 2014-м. 2040 року, за прогнозами, продажу електромобілів досягнутий 41 млн одиниць, перевищивши результат 2015 го приблизно в 90 разів.

Сприяти поширенню транспортних засобів з електричними силовими установками багато в чому буде зниження цін на акумуляторні батареї. Так, вартість літій-іонних джерел живлення впала з 2010 року на 65% – до 350 доларів США в перерахунку на 1 кВт·год ємності. До 2030-го, як очікується, вартість впаде нижче 120 доларів за кВт·год, після чого падіння цін продовжиться, в тому числі за рахунок впровадження нових технологій.

В результаті, як вважають фахівці Bloomberg New Energy Finance, вже до 2025 року сукупна вартість володіння електромобілем виявиться нижче відповідного показника для автомобілів з бензиновими і дизельними силовими установками, навіть за умови низьких цін на нафту

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування