Стартап з управління капіталом онлайн Money Farm запустився в Великобританії


Стартап з управління капіталом онлайн Money Farm запустився в Великобританії

Італійський фінансовий робот-консультант Money Farm запустився в Великобританії і буде надавати послуги з управління інвестиціями через мобільний додаток.

MoneyFarm, запущений в Італії в 2012 році і до 2016-го набрав там близько 60 тис. зареєстрованих користувачів, привернув 16 млн євро інвестицій для того, щоб розширити свій бізнес у Великобританії, де обсяг ринку цифрових інвестицій, за прогнозами консалтингової компанії Oliver Wyman, повинен досягти 30 млрд фунтів стерлінгів до 2019 року.

Як повідомили в прес-службі Фінтех-стартапу, послуги MoneyFarm для британців будуть безкоштовними для перших інвестицій обсягом в 10 тис. фунтів і заощаджень, що перевищують 1 млн фунтів.

Зареєструватися в якості клієнта можна на сайті або через мобільний додаток, потім необхідно заповнити анкету, вказавши в числі іншого мети своїх вкладень, після чого система автоматично вибере для інвестора відповідні проекти, надавши інвестиційне портфоліо.

Крім Італії і Великобританії компанія має офіс в Хорватії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Стартап з управління капіталом онлайн Money Farm запустився в Великобританії» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua