Голосовий помічник Siri може скоро з'явитися на OS X


Голосовий помічник Siri може скоро з'явитися на OS X

Голосовий помічник Siri на сьогоднішній день доступний на iPhone, iPad, Apple Watch і Apple TV, а скоро він може з’явитися ще й на OS X. Apple збирається додати Siri в наступну версію своєї настільної операційної системи, яка повинна вийти пізніше в цьому році.

Повідомляється, що кнопка Siri з’явиться на панелі меню OS X поруч з годинником і іконкою Spotlight – натиснувши на кнопку, користувач зможе відразу ж активувати помічника. Також Siri, ймовірно, можна буде тримати включеним постійно – як на iPhone, підключеному до мережі електроживлення. Відповіді Siri будуть відображатися в кутку екрану в напівпрозорому чорному віконці, яке в плані інтерфейсу буде дуже сильно нагадувати мобільну версію голосового помічника.

Вперше нову версію OS X повинні показати в червні на Worldwide Developers Conference 2016. Влітку повинна вийти публічна бета-версія операційної системи, а повноцінний її запуск повинен відбутися в жовтні – звичайно, якщо Apple буде слідувати своєму вже усталеній графіком.

Можливо, деякі елементи Siri на платформі OS X ще зміняться, проте повідомляється, що Apple почала роботу над помічником для настільної ОС ще в 2012 році – тобто через рік після запуску Siri на iPhone 4S. Тому основна його концепція вже навряд чи зазнає серйозних змін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua