В Австралії безробітних хочуть позбавити виплат за відмову працювати


В Австралії безробітних хочуть позбавити виплат за відмову працювати

Влада незадоволена тим, що деякі безробітні відмовляються від пропозицій роботи, пояснюючи це наявністю інших планів, повідомляє АР.

«Система підтримки доходів Австралії існує як мережу безпеки для людей, які дійсно не можуть знайти роботу, а не як опція для тих, хто просто відмовляється працювати», – заявила міністр праці Мікаела Кеш.

Так, нещодавно Міністерство праці Австралії опублікувало кілька прикладів причин, за якими безробітні відмовлялися виходити на роботу. Серед них, зокрема, 58-річний безробітний житель країни, який заявив, що не готовий працювати по неділях, тому що в цей день зазвичай грає в гольф. 19-річний підліток відмовився від пропозиції роботи, пояснивши це тим, що мріє стати актором, а 33-річний чоловік відмовився мити автомобілі, тому що для нього це занадто важко.

За діючими нормами, відмова від роботи може коштувати безробітним позбавлення допомоги на термін до восьми тижнів, однак багатьом з них вдається уникнути покарання.

Мінімальний розмір допомоги у зв’язку з безробіттям в Австралії складає 261.70 AUD (близько $ 190) в тиждень. Для осіб, які мають на утриманні дітей, і для тих, хто орендує житло, розмір допомоги збільшується.

Уряд хоче зробити правила отримання допомоги більш жорсткими і закрити лазівку, яка дозволяє безробітним відмовлятися від роботи, однак сенат країни чинить опір змінам.

Так, опозиція стверджує, що уряд вже має право на свій розсуд скасувати виплату допомоги безробітним за відмову від роботи без поважних причин. Нововведення, які пропонує уряд, позбавлять безробітних будь-якої свободи дій в тих випадках, коли ненадання допомоги може позбавити людину без даху над головою або заподіяти іншим страждань або шкоди, вважають в опозиції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Австралії безробітних хочуть позбавити виплат за відмову працювати» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua