Газова галузь Харківської області отримала майже 12 млн гривень інвестицій


Газова галузь Харківської області отримала майже 12 млн гривень інвестицій

У 2015 році ПАТ “Харківгаз” інвестувало в розвиток газової галузі регіону та безпеку газових мереж 11,8 млн гривень. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Відзначається, що, незважаючи на вкрай важке фінансове становище, підприємству вдалося забезпечити стабільну і безаварійну доставку газу споживачам, своєчасно почати новий опалювальний період.

Роботи по підтримці в справному стані газових мереж здійснюються за рахунок тарифної виручки, яку отримує ПАТ “Харківгаз”. Зараз, за даними прес-служби, це близько 10% ціни газу.

“Більше 60% газопроводів, по яких газ доставляється в будинки споживачів, є державною власністю. Ці газопроводи також обслуговуються і ремонтуються за рахунок тарифної виручки ПАТ“Харківгаз”. Нашим клієнтам не важливо кому належить газопровід, головне це безпека і стабільність подачі газу в житло”, – повідомив голова правління ПАТ” Харківгаз “Євген Безкоровайний.

У 2015 році ПАТ “Харківгаз” направило 3,5 млн гривень на заміну обладнання і об’єктів газотранспортної системи, понад 6 млн гривень на безкоштовну установку лічильників газу в будинках споживачів. Уже зараз прилади обліку газу встановлені в 85% домоволодінь.

“Нашій компанії надходить тільки 1/10 коштів, які платять споживачі за газ. І, на жаль, цих коштів недостатньо для модернізації і поліпшення стану газових мереж”, – зазначив заступник голови правління з обліку газу ПАТ “Харківгаз” Юрій Маслюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Газова галузь Харківської області отримала майже 12 млн гривень інвестицій» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua