В Україні зменшуються випадки шахрайства з "пластиком"


В Україні зменшуються випадки шахрайства з "пластиком"

Рівень шахрайства за картками Visa в Україні становить 0,7 базисних пункту. Про це заявила Лариса Макарова, глава департаменту ризиків країни Країн СНД і Південно-Східної Європи.

“Щоб було зрозуміло, 1 базисний пункт – 1 цент шахрайства на 100 доларів транзакцій. У нас менше 1 цента, у нас 0,7. В інших країнах, де обсяг подібний, – Казахстан, Білорусь, Азербайджан, Сербія рівень шахрайства є досить високим і вище, ніж у нас. У Казахстану – 1,4 базисних пункту, Азербайджану – 5,35, Сербії – 1,9, Таджикистану – 13,79 “, – розповіла вона

За словами Макарової, з 2013 року рівень шахрайства, то зростає, то падає. Ситуація досить нестабільна.

“Це говорить про те, що не всі гравці індустрії готові сприймати виклики, які присутні на сьогоднішній день. Не у всіх є інструменти для такого реагування “, – відзначає глава департаменту ризиків Країн СНД і Південно-Східної Європи.

Раніше, в Україні переважав один вид шахрайства – банкоматний, зараз же банки зробили дуже великі зусилля, щоб цю проблему мінімізувати: поставили антискрімінгові пристрої, почали ставити на екрани банкомату інформацію, навчальну власників карток, куди подивитися і на що звернути увагу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні зменшуються випадки шахрайства з "пластиком"» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua