Компанія, що виграла тендер по впровадженню рішення для запуску в Україні послуги перенесення номера, спростувала звинувачення конкурентів


Компанія, що виграла тендер по впровадженню рішення для запуску в Україні послуги перенесення номера, спростувала звинувачення конкурентів

Компанія “Мегафон”, яка виграла тендер з проектування і впровадження рішення для запуску в Україні послуги перенесення номера (MNP – Mobile Number Portability), спростувала звинувачення та інсинуації конкурентів за конкурсом.

Так, в заяві компанії говориться, що компанія вже 5 років вивчала систему телекомунікацій в Україні, а досвід впровадження і довіру “медіафон” в Литві лише додає ваги рішенням конкурсної комісії, яка надала право організувати компанії цю послугу в Україні, повідомляє телеканалу “112- Україна”.

Також компанія спростувала звинувачення в тому, що вимоги тендера були “виписані заангажовано”, а сам “Mediafon” не має технічного рішення, яке задовольняло б навіть мінімальні запити.

“Деякі наші конкуренти поспішно оголосили про те, що рішення “Mediafon” нібито працює в “ручному режимі”. Інформуємо, що в запропонованій нами системі нового покоління перенесення номера може бути здійснено в ручному, автоматичному режимі і в режимі реального часу при екстремальних навантаженнях, з різними протоколами, з і без генерації файлів і т.і”, – повідомили в компанії.

Компанія заявила, що тендер був виграний законно і розглядає можливість оскаржити будь-які звинувачення і/або провокації тих, хто програв український тендер конкурентів в судах як України, так і за межами країни.

Відзначимо, що тендери, схожі з українським, були з успіхом проведені і щорічно успішно проводяться по всьому світу, але ніде вони не були настільки поляризовані як в Україні.
З огляду на те, що рішення, запропоновані компанією, успішно працюють на 4 континентах, а сама система інноваційна, надійна і легко настроюється – всі претензії конкурентів лише викликають питання у представників компанії.

“Медіафон” підкреслив, що головним заручником в сьогоднішній ситуації виступає народ України, не маючи можливості скористатися сучасними технологіями, та й просто, заощадити свої гроші при перенесенні номера телефону до іншого оператора, що вже полюбився, або вже затвердженого часом, як це відбувається в усьому світі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Компанія, що виграла тендер по впровадженню рішення для запуску в Україні послуги перенесення номера, спростувала звинувачення конкурентів» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua