ДФС провела перевірки 15 українських IT-компаній в 2015


ДФС провела перевірки 15 українських IT-компаній в 2015

Державна фіскальна служба (ДФС) провела перевірки тільки 15 українських IT-компаній за підсумками року. Про це сьогодні в ході засідання парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції заявив перший заступник голови ДФС, глава податкової міліції Сергій Білан.

“Що стосується особисто Державної фіскальної служби, за 2015 рік через 5 тисяч компаній було проведено 15 планових перевірок”, – зазначив Білан.

За його словами, всього правоохоронні органи порушили чотири кримінальні справи проти представників IТ-сектору.

“Із загальної сукупності кримінальних справ, які є у правоохоронних органів, податковою міліцією були проведені процесуальні дії ще за чотирма кримінальними справами”, – сказав Білан, додавши, що всього в українському ІТ-секторі працює близько 5 тисяч компаній.

У свою чергу, представники СБУ і департаменту кіберполіції Нацполіціі України повідомили про чотирьох і п’яти кримінальних справах відповідно, порушених відомствами щодо окремих IT-компаній.

У той же час представники ІТ-галузі повідомили, що в 2015 році правоохоронці провели “більше 20 атак на сектор, що призвело до втрат в сумі 10-15 мільйонів доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «ДФС провела перевірки 15 українських IT-компаній в 2015» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua