Boeing переробить старі пасажирські літаки в вантажні


Boeing переробить старі пасажирські літаки в вантажні

Американська корпорація Boeing повідомила про отримання замовлень на переобладнання 30 вузькофюзеляжних пасажирських літаків Boeing 737NG в вантажну версію, яка отримала позначення 737-800BCF, де де абревіатура BCF розшифровується як Boeing Converted Freighter.

Також у компанії є попередні замовлення на переобладнання ще 25 таких авіалайнерів. В цілому Boeing уклав контракти з сімома клієнтами.

Boeing 737-800BCF зможе перевозити до 23,9 тонн вантажів на відстань близько 3700 км. Головний відсік розрахований на перевезення вантажів загальним обсягом 141,5 кубометрів (приблизно 11 палет і одну полупалету). Обсяг нижніх багажних відсіків складе 43,7 кубометрів.

За оцінкою Boeing, вантажний літак знайде свою нішу на регіональних маршрутах. У компанії підрахували, що в найближчі 20 років операторам буде потрібно більше 1000 конвертованих машин розмірністю Boeing 737. При цьому одна третина таких повітряних суден буде поставлена на китайський ринок.

Конвертація літаків буде відбуватися на різних заводах Boeing в залежності від місця базування клієнтів; одну з ключових ролей, очевидно, належить зіграти підрозділу Boeing Shanghai. При конвертації базової версії буде встановлена великі вантажні двері, що ведуть до головного відсіку. Крім того, борт обладнають системою обробки багажу та чотирма кріслами для супроводжуючих.

Зараз в експлуатації перебувають вантажні версії старішої лінійки Boeing 737 Classic.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Boeing переробить старі пасажирські літаки в вантажні» на Finance.ua - 3.5
В Контексті Finance.ua