Ані я, ані члени моєї родини ніколи не займалися незаконними операціями в "Дельта Банк", - Гонтарева


Ані я, ані члени моєї родини ніколи не займалися незаконними операціями в "Дельта Банк", - Гонтарева

Голова Національного банку Валерія Гонтарева заперечує виведення коштів з АТ “Дельта Банк”. Офіційну заяву глави регулятора оприлюднила прес-служба на сторінці в Facebook.

“У ЗМІ досить активно розповсюджується неправдива інформація стосовно мене та членів моєї сім’ї про начебто виведені мільйони з АТ “Дельта Банк”. Публічно заявляю, що ані я, ані члени моєї родини ніколи не займалися незаконними операціями та не мали мільйонів гривень на рахунках АТ “Дельта Банк”, – йдеться в заяві.

“Усі документи стосовно рахунків моєї родини АТ “Дельта Банк” вже передав до Національного антикорупційного бюро України. Усі охочі можуть звернутися із запитом до цієї установи й дізнатися інформацію, яка їх цікавить”, – зазначає Гонтарева.

“Я готова захищати свою честь, гідность і ділову репутацію. У разі продовження розповсюдження недостовірної інформації винні у цьому особи нестимуть відповідальність відповідно до законодавства України”, – додала голова НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ Дельта Банк
Рейтинг популярності матеріалу «Ані я, ані члени моєї родини ніколи не займалися незаконними операціями в "Дельта Банк", - Гонтарева» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua