Facebook підрахувала кількість користувачів Інтернету (інфографіка)


Facebook підрахувала кількість користувачів Інтернету (інфографіка)

Компанія Facebook опублікувала результати чергового щорічного дослідження покриття Інтернетом населення нашої планети «State of Connectivity 2015: A Report on Global Internet Access». Аналогічне дослідження проводилося в 2014 році, і аналітики вирішили порівняти, як змінилася ситуація за рік.

Станом на кінець року близько 3,2 млрд людей мали доступ до Інтернет. У 2014 році цей показник склав 2,9 млрд людей. Таким чином, 43% жителів Землі «інтернетизовані». За оцінками Facebook, в останні десять років щороку кількість людей з Інтернетом збільшувалася приблизно на 200-300 млн. Незважаючи на стрімке зростання, 4,1 млрд населення все ще залишається без Мережі.

Серед основних бар’єрів щодо доступу до Інтернет Facebook відзначає: віддаленість інфраструктури, доступність (співвідношення ціни доступу до мережевої інфраструктури і доходу), брак освіченості (зокрема, і в області комп’ютерних технологій). Що стосується останнього фактора, то на сьогоднішній день близько 1 млрд людей не володіють писемністю, а дві третини з тих, хто не мають підключення до Мережі в країнах, що розвиваються, взагалі не розуміють, що таке Інтернет.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Facebook підрахувала кількість користувачів Інтернету (інфографіка)» на Finance.ua - 3.1
В Контексті Finance.ua