Apple посилить безпеку iPhone для запобігання будь-якого злому


Apple посилить безпеку iPhone для запобігання будь-якого злому

Компанія Apple почала роботу над вдосконаленням програмного забезпечення своїх пристроїв, щоб не дати правоохоронним органам зламувати систему захисту будь-якого смартфона для отримання даних, навіть з телефонів злочинців.

Про це пише впливове американське видання The New York Times.

“Інженери компанії вже почали розробляти нові заходи безпеки, які зробили б неможливим для уряду увійти в захищений iPhone з використанням методів, аналогічних тим, що знаходяться зараз в центрі уваги судової тяганини в Каліфорнії”, – йдеться в публікації.

Якщо Apple вдасться модернізувати свою безпеку, а експерти стверджують, що це реально, компанія створить значну технічну проблему для правоохоронних органів, навіть якщо адміністрація Обами виграє боротьбу за доступ до даних на iPhone одного з вбивць в Сан-Бернардіно, пише газета.

В такому випадку ФБР доведеться знайти інший спосіб зламувати систему безпеки пристроїв Apple в нових циклах судових поєдинків і розробки нових технологічних змін з боку компанії. Єдиний вихід з цього процесу, на думку експертів, це підключення до справи американського Конгресу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Apple посилить безпеку iPhone для запобігання будь-якого злому» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua