Sharp купує тайванська Нon Hai


Sharp купує тайванська Нon Hai

Японська корпорація Sharp Corp. погодилася з пропозицією з великої тайванської корпорації Hon Hai Precision Industry, яка готова купити цього виробника електротехніки, що має труднощі.

Про це повідомило японське агентство Kyodo, його цитує ТАСС.

Спочатку Sharp вів активні переговори з Фондом оновлення промисловості, створеним урядом Японії спільно з приватним бізнесом. Він пропонував виділити Sharp 300 млрд ієн ($ 2,5 млрд), поставивши її під свій контроль. При цьому передбачалося відокремити від компанії її підрозділ з виробництва рідкокристалічних дисплеїв і об’єднати його з іншого японською фірмою. Однак Hon Hai Precision Industry запропонував купити Sharp цілком за вдвічі більшу суму – 600 млрд ієн ($ 5 млрд).

При цьому він гарантує збереження компанії в нинішньому вигляді, включаючи всіх її співробітників. Тайванська корпорація не заперечує також проти збереження менеджменту корпорації. Hon Hai Precision Industry – один з найбільших в світі постачальників електронних компонентів. Під брендом Foxconn він, зокрема, за контрактом з американською корпорацією Apple збирає на своїх потужностях в КНР смартфони iPhone. Шляхом повного або часткового поглинання Sharp компанія сподівається підняти свій технологічний рівень і вийти в нові сфери бізнесу, в тому числі в області побутової електроніки.

Штаб-квартира Hon Hai Precision Industry розташована на Тайвані, однак продукцію вона виробляє в основному на своїх підприємствах в материковій частині Китаю. Минулий фінансовий рік Sharp завершила з чистим збитком в розмірі 222,35 млрд ієн (близько $ 1,87 млрд)

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Sharp купує тайванська Нon Hai» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua